LinkedIn: els 25 millors experts en xarxes socials a seguir

guia de màrqueting de linkedin

Jason Miller va publicar recentment a les xarxes socials que sentia que havia parit quan es va publicar finalment la seva nova creació. Sens dubte, està orgullós d’aquest nadó. El Guia de màrqueting sofisticada de LinkedIn és fantàstic ... creatiu, colorit i ple d’assessorament de diferents professionals del màrqueting, casos d’ús diferents i un munt de recursos. Si encara no l’heu descarregat, descarregueu-lo i utilitzeu-lo com a llista de comprovació de com podeu posar en funcionament la vostra xarxa empresarial a LinkedIn.

Aquesta guia ha estat escrita pensant en vosaltres, el venedor sofisticat. Prepareu-vos per portar el vostre màrqueting a les xarxes socials al següent nivell, aprofiteu la mentalitat professional i acolliu-vos les grans oportunitats que us esperen: augmentar la consciència, influir en la percepció, generar oportunitats de venda i, finalment, generar ingressos amb LinkedIn.

Descarregueu el nostre nou llibre electrònic i aprendre:

  1. Per què cal que el vostre negoci comercialitzi a LinkedIn
  2. Com aprofitar les potents solucions de màrqueting de LinkedIn per impulsar els vostres objectius
  3. Com ampliar l'abast del vostre contingut de màrqueting compartint contingut rellevant i específic amb professionals del món
  4. Com atraure professionals del negoci amb anuncis de display rics i anuncis de text molt orientats
  5. I molt més!

Em va quedar absolutament impressionat de saber que figurava entre els altres líders de la indústria que admiro i respecto tant! Aquí teniu la llista:

  1. Jay Baer - Ponent, autor, consultor del bloc Convèncer i convertir. Twitter: @jaybaer LinkedIn
  2. Michael Brenner: director sènior de màrqueting global de SAP, president i cofundador
    de Business2Community amb bloc B2B Marketing Insider. Twitter: @BrennerMichael LinkedIn.
  3. Michael Brito - Director del grup Mitjans i participació de WCG, una empresa de W2O amb bloc Britòpic. Twitter: @Britopian LinkedIn.
  4. Jeff Bullas - Consultor, ponent, blogger. Twitter: @jeffbullas
    LinkedIn.
  5. Brian Carter - Vicepresident de màrqueting a Infinigraph, autor, ponent. Twitter: @briancarter LinkedIn.
  6. Brian Clark, fundador i conseller delegat de CopyBlogger. Twitter: @copyblogger LinkedIn.
  7. Heidi Cohen - Columnista. Twitter: @heidicohen Linkedin.
  8. Steven Farnsworth - Estratègia digital en cap de Jolt, màrqueting digital, autor, ponent. Twitter: @steveology Linkedin.
  9. Barry Feldman - Propietari de Feldman Creative, altaveu. Twitter: @FeldmanCreative Linkedin.
  10. Ann Handley - Cap de contingut de Professors de màrqueting, Autor. Twitter: @annhandley LinkedIn.
  11. Matt Heinz - president de Heinz Marketing Inc. Twitter: @HeinzMarketing
    LinkedIn
  12. Douglas Karr - CEO de DK New Media, Director de màrqueting de CircuPress, Autor. @douglaskarr LinkedIn
  13. Jason Keath - CEO de Social Fresh. @jasonkeath LinkedIn
  14. Nichole Kelly - CEO de Explorador de xarxes socials, Autor digital de pimes, altaveu. @Nichole_Kelly LinkedIn.
  15. Dave Kerpen - CEO Likeable Local, autor, ponent. @DaveKerpen
    LinkedIn.
  16. Stephanie Sammons - Fundadora de Wired Advisor ™, Ponent. @StephSammons LinkedIn.
  17. David Meerman Scott - Estratègia de màrqueting, ponent, autor. @dmscott LinkedIn.
  18. Jason Miller - Sr. Gerent, màrqueting de contingut, solucions de màrqueting de LinkedIn. @JasonMillerCA LinkedIn.
  19. Lee Odden, conseller delegat de Màrqueting en línia TopRank, Autor, Ponent @leeodden LinkedIn.
  20. Joe Pulizzi - Fundador de Content Màrqueting Institute, Autor, Ponent. @JoePulizzi LinkedIn.
  21. Viveka Von Rosen - Expert de LinkedIn, autor. @LinkedInExpert LinkedIn.
  22. Neal Schaffer - Autor, ponent. @NealSchaffer LinkedIn.
  23. Koka Sexton - Director global de màrqueting Sr. a LinkedIn. @kokasexton LinkedIn.
  24. Mike Stelzner - Fundador de Social Media Examiner, Autor. @Mike_Stelzner LinkedIn.
  25. Todd Wheatland - Vicepresident de màrqueting a Kelly Services, autor, ponent. @ToddWheatland LinkedIn.

4 Comentaris

  1. 1
  2. 2
  3. 4

    A l'article anterior, com heu esmentat alguns pròlegs sobre el màrqueting a les xarxes socials; per aquests motius, definitivament descarregaré el vostre llibre electrònic. Una cosa més, heu publicat una llista de persones realment admirable.

Què et sembla?

Aquest lloc utilitza Akismet per reduir el correu no desitjat. Esbrineu com es processa el vostre comentari.